2022. aasta  suviste ratsalaagrite graafik ja info.

* Esmakordselt korraldame sel suvel treeninglaagri lastele, kes tulevad oma hobusega. Need on lapsed, kes on edasijõudnud tasemel ja soovivad laagris teha oma hobusega rohkem sporti kui tavalises ratsalaagris. Laager toimub 2-6. august!


1. Algajad – ei ole kunagi hobuse seljas istunud..., olen istunud hobuse seljas ja jalutanud..., olen ka traavi teinud veidi... aga vajan ratsutamisel abi. Laagrisse on oodatud lapsed alates 7. eluaastast. Laagri hind 225.- (3 päeva). 

2. Õppe-treening  – oskan traavi ja ka veidi galoppi. Ma ei hüppa ja ei ratsuta vabalt looduses.  Laagri hind 350.- (5 päeva).

3. Edasijõudnudteen vabalt galoppi kõikjal, ka looduses, hüppan vähemalt 50 cm parkuuri. Tahan laagris võimalikult erinevaid trenne teha – platsil, krossirajal, maastikul. NB! Kui lapsel on olemas Roheline Kaart on ta kindlasti edasijõudnud! Laagri hind 350.- (5 päeva).

Märjamaa valla lastele on laagri hind -20%, Juurimaa Ratsakooli õpilastele (teistest valdadest -10%)

Laagrite treenerid on kogemustega ratsasportlased ja treenerid Kristiina Raudnagel (FEI 1,EOK 1), Margit Lindre, Tiina Keps(EOK 1), Siiri Tamm (EOK 1)

 

 

SUVELAAGRID

13-17. juuni - EDASIJÕUDNUD 350 EUR KOHAD TÄIS!

3-päeva 20-22. juuni - ALGAJAD (3 päeva) 225 EUR 

 4-8.juuli  EDASIJÕUDNUD 350 EUR KOHAD TÄIS!

18-22.juuli ÕPPE-TREENING 350 EUR KOHAD TÄIS!

UUS! 25-29. juuli EDASIJÕUDNUD OMA HOBUSTEGA kuni 10-14 osalejat! Laagri treeninguid viib läbi FEI treener ja sportlane Kristiina Raudnagel. HIND 320 EUR

1-5.august - EDASIJÕUDNUD OMA HOBUSTEGA kuni 10-14 osalejat! Laagri treeninguid viib läbi FEI treener ja sportlane Kristiina Raudnagel. HIND 320 EUR  6-7. august toimub Juurimaa Ponikarika etapp, hea võimalus treenida enne võistlust! KOHAD TÄIS!

10-12. august ALGAJAD 225 EUR

15-19. august ÕPPE-TREENING 350 EUR KOHAD TÄIS!

 

 

NB! ERIKOKKULEPPEL VÕTAME LAAGRISSE NOOREMAID LAPSI KUI 8! Laagris võib osaleda ka oma hobusega (ei lisanud lisakulusid) va, lisapäevad, mis kaasnevad hobuste majutuse jm.

Ühes vahetuses on lapsi 14. Treeningutes osalejad on jagatud kahte gruppi. Laagritesse on oodatud ka lapsed, kes pole varem ratsutamisega kokku puutunud - ja samuti edasijõudnud. Sobivaid hobuseid nii algajatele kui ka edasijõudnutele meil jagub.

 

3/5-päevane ratsalaager. Ratsutamine ponide ja hobustega 1-2 x päevas, edasijõudnutel võimalus osaleda hüppetreeningul platsil ja krossiväljakul. Toitlustamine 3-4 x päevas. Ööbimine 3-4 kohalistes kämpingutes, kus on sees elekter(valgus) ja radiaatorid (jaheda ilma korral). Toimuvad teooriatunnid Rohelise Kaardi materjalidega (rohkem informatsiooni www.tuleratsutama.com), huvilistel on võimalus LISATASU eest laagri raames läbida RK teooria-ja praktikaeksam (. Laagri jooksul õpime tundma hobuseid, varustust,  ratsutamiskunsti ja teeme tutvust ka põneva RAKENDISPORDIGA .V. Lisaks toimuvad lastele mängud, kaupluse külastus, vankrimatk jne.. Vastavalt laste tasemele ja ilmastikule viime läbi ratsamatka. Lapsed saabuvad laagrisse esimesel päeval kell 10.00, lahkuvad viimasel päeval kell 16.00. Kell 13.00 toimub lastele treeningvõistlus, mida on vanemad oodatud vaatama ja kell 15.00 lõpetame laagri pidulikult koogi ja morsiga.

TÄHELEPANU! Laagri korraldajatel on õigus viia laagri kavas muudatusi!

Tegevused: 

ratsutamine 1-2 x päevas (vastavalt tasemetele)

ratsamatk (vastavalt laagris osalejate tasemele ja ilmastikule)

teooriatunnid

lõkkeõhtu

vankrimatk (vastavalt ilmale)

mängud

ujumine hea ja sooja ilma korral

koerte, kasside, lehmade, kitsede ja jänestega tegelemine 

batuut

kümblustünn 

tegevused hobustega (hoolitsemine, varustuse puhastamine)

ratsutamine erinevate hobustega (laagris ei määrata ühele lapsele ühte kindlat hobust va erikokkulepped)

Igale laagris osalevale lapsele on kingitus

Lastega tegeleb 1-2 kasvatajat

Hinnad:

5- päevane laager 350 eurot 

3-päevane laager 225 eur

 

LAAGRITE EEST SAAB TASUDA ÜLEKANDEGA EE212200221045220491 (Swedbank) OÜ JUURIMAA TALL , selgitus lapse nimi ja laagrivahtuse kuupäev

Lisainfo Kristiinalt +372 5305 9663

Broneerimine See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

NB! Laagrite broneeringu kinnitamiseks ja tasumiseks väljastatakse arved! Alaealised ei saa ratsalaagrisse ilma vanema nõusolekuta registreerida, palume ühendust võtta lapsevanematel!

NB! Broneeringu kinnitamiseks tuleb tasuda ettemaks 20% kogu laagrimaksumusest! Laagrikoha ülesütlemisel seda raha ei tagastata. Laagri eest tasumiseks väljastatakse arve. Laagrisse ei võeta vastu lapsi, kellel on laagritasu maksmata enne laagri algust.

 Tutvu ka 2013. aasta ratsalaagri videoga http://www.youtube.com/watch?v=81f3nj-WxwA, autor Jaagup Tuisk

  telkst laagrilised

maastikulkolonel

 

 

 

Call

Send SMS

Add to Skype

You'll need Skype CreditFree via Skype