2017. aasta suviste ratsa- ja seikluslaagite graafik:

1) 3 päevane ratsalaager lastele vanuses 8-18 8-10. juuni (Algajad)

JÄTKUVAD 5-päevased laagrid. 

2) 12-16. juuni

3) 19-23. juuni 

4) 26-30.juuni EDASIJÕUDNUTELE ( Lapsel on olemas ROHELINE KAART, HÜPPAJAD)

5) 3-7. juuli 

6) 10-14. juuli 

7) EDASIJÕUDNUDTELE 17-21. juuli (RK olemasolu või tegemise soov, HÜPPAJAD)

8) 24-28. juuli 

9) 31.juuli-4 august EDASIJÕUDNUTELE ( lapsed, kes osalevad ratsutamistreenigutes vähemalt 2 x nädalas ja oskavad galoppi) 

10) 7-11. august EDASIJÕUDNUTELE (RK olemasolu või tegemise soov, HÜPPAJAD ) 

11) 14-18. august 

12) 21-25. august EDASIJÕUDNUTELE ( RK olemasolu või tegemise soov, HÜPPAJAD)

NB! ERIKOKKULEPPEL VÕTAME LAAGRISSE NOOREMAID LAPSI KUI 8! Laagris võib osaleda ka oma hobusega.

Ühes vahetuses on lapsi 12-15 . Vahetus ei toimuks, kui lapsi oleks alla 6.  Laagritesse on oodatud lapsed, kes pole varem ratsutamisega kokku puutunud - ja samuti edasijõudnud. Sobivaid hobuseid nii algajatele kui ka edasijõudnutele meil jagub.

3-päevase laagri tutvustus: 

Laager on mõeldud väiksematele hobusõpradele. Ratsutamist laagri jooksul 4 korda. Toitlustamine 3-4 x päevas. Toimuvad teooriatunnid Rohelise Kaardi materjalidega ( rohkem informatsiooni www.tuleratsutama.com), huvilistel on võimalus laagri raames läbida RK teooria-ja praktikaeksam. Laagri jooksul õpime tundma hobuseid, varustust,  ratsutamiskunsti - ja teeme tutvust ka rakendispordiga. Väljasõiduks oleme planeerinud vankrimatka. Hea ilma korral läheme ujuma ja lapsed saavad sulistada kümblustünnis.  Lapsed saabuvad laagrisse esimesel päeval kell 10.00, lahkuvad viimasel päeval kell 18.00. Kell 16.00 toimub hobuste iludusvõistlus, mida on vanemad oodatud vaatama ja kell 17.30 lõpetame laagri pidulikult koos tordi ja morsiga

5-päevane ratsalaager. Ratsutamine ponide ja hobustega 1-2 x päevas, edasijõudnutel võimalus osaleda hüppetreeningul platsil ja krossiväljakul. Toitlustamine 3-4 x päevas.  Toimuvad teooriatunnid Rohelise Kaardi materjalidega (rohkem informatsiooni www.tuleratsutama.com), huvilistel on võimalus laagri raames läbida RK teooria-ja praktikaeksam. Laagri jooksul õpime tundma hobuseid, varustust,  ratsutamiskunsti ja teeme tutvust ka põneva RAKENDISPORDIGA .V. Lisaks toimuvad lastele mängud, filmiõhu, autokaupluse külastus, vankrimatk jne.. Vastavalt laste tasemele ja ilmastikule viime läbi ratsamatka. Lapsed saabuvad laagrisse esimesel päeval kell 10.00, lahkuvad viimasel päeval kell 18.00. Kell 16.00 toimub lastele treeningvõistlus, mida on vanemad oodatud vaatama ja kell 17.30 lõpetame laagri pidulikult tordi ja morsiga.

TÄHELEPANU! Laagri korraldajatel on õigus viia laagri kavas muudatusi!

Tegevused: 

 • ratsutamine 1-2 x päevas
 • ratsamatk (vastavalt laagris osalejate tasemele ja ilmastikule)
 • teooriatunnid
 • lõkkeõhtu
 • vankrimatk (vastavalt ilmale)
 • filmiõhtu
 • mängud
 • ujumine hea ja sooja ilma korral
 • koerte, kasside, lehmade, kitsede ja jänestega tegelemine 
 • batuut
 • kümblustünn või bassein
 • tegevused hobustega (hoolitsemine, varustuse puhastamine)

Igale laagris osalevale lapsele on kingituseks Juurimaa talli T-särk ja rosett. 

Lastega tegeleb 1-2 kasvatajat

Hinnad: 

3- päevane laager 130 eurot koos KM, 5- päevane laager 240 eurot koos KM

Lisainfo Kristiinalt +372 5305 9663

Broneerimine otse kodulehelt või +372 5305 9663/See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

NB! Laagrite broneeringu kinnitamiseks ja tasumiseks väljastatakse arved! Alaealised ei saa ratsalaagrisse ilma vanema nõusolekuta registreerida, palume ühendust võtta lapsevanematel!

NB! Broneeringu kinnitamiseks tuleb tasuda ettemaks 20% kogu laagrimaksumusest! Laagrikoha ülesütlemisel seda raha ei tagastata. Laagri eest tasumiseks väljastatakse arve. Laagrisse ei võeta vastu lapsi, kellel on laagritasu maksmata enne laagri algust.

 Tutvu ka 2013. aasta ratsalaagri videoga http://www.youtube.com/watch?v=81f3nj-WxwA, autor Jaagup Tuisk

  telkst laagrilised

maastikulkolonel