igast%20382.jpgJuurimaa Tallil on kokku boksikohti peatallis 22, noortele hobustele on loodud juurde 8 boksikohta.  Boksid on loodud hobustele võimalikult mugavad ja turvalised. Oleme kasutanud bokside ehitamisel põhiliselt puitmaterjali.

Rendime välja bokse suurusega 3x3 m. Meie talli on oodatud märad, ruunad, täkud erinevas vanuses. Võtame hea meelega vastu nii nooremad kui ka vanemad hobused.

Bokse puhastatakse iga päev, hobuseid söödetakse 3 x  päevas ning viiakse koplitesse iga päev. Meile on oluline, et hobused saavad liikuda väljas ja ei pea olema boksis terveid päevi.

Hobuseomanike kasutuses on 2 sadularuumi, tekiruum ja riietusruum. Samuti võimalus kasutada liivaväljakut, maneeži, krossirada ja käija maastikul ratsutamas.

Vajaduse korral hoiame Teie hobuse vormis ja treenime.

 

Boksiüür 1 kuu - 192 €

Suvel kui väljas on ilusad ilmad ja hobused tahavad veeta ööd ja päevad õues, on võimalik meie juurde tuua oma hobune suvitama. Paljudele hobustele sobib õues elamine ka kevadel ja sügisel.

Meil on suured karjamaad, mis sobivad suurepäraselt hobustele nautimiseks ja mängimiseks. Me rühmitame hobuseid väiksematesse gruppidesse iseloomu ja soo järgi. Juurimaa koplid sobivad suurepäraselt märadele koos varssadega, sest need on piisavalt avarad, puhtad ja turvalised. Max hobuste grupi arv 10 hobust. Meile on oluline, et sinu hobuse heaolu oleks tagatud ka karjamaal ja ta saaks teiste hobusega hästi läbi. Karjamaal on hobustel olemas vesi ja soolakivid.


Kopliüür 1 kuu - 100 €

 

samjauzzi.jpg