Hobuse abil saame liikuda suundades, mis jalgsi on avastamata või peidetud. Hobuse seljas istudes avaneb nii võimalus liikumist suunata kui ka lõdvestuda ja lasta end liigutada. Jälgides hobuse mõõdetud samme, looma, kes väldib energia liigset raiskamist, võime meiegi aja maha võtta ja mõista, mis meie elus tegelikult tähtis on.

ratsutamine%20juurimaal.jpg


Juurimaa Tallis on võimalik ratsutada viieteistkümnel erinevas mõõdus, värvis ja vanuses hobuste ja ponidega. Selleks, et ratsatund oleks turvaline, tuleb kanda spetsiaalset turvakiivrit ja lastel ka vesti. Need anname vajadusel meie teile omalt poolt.

Oodatud on nii algajad ja edasijõudnud ning ei ole vahet, kas sa oled noor või vana.

Ratsutamistunnid toimuvad ilusa ilma korral aiaga piiratud liivaväljakul (30x70). Talvel või siis väga vihmase ilma korral on võimalik ratsutada sisehallis ehk maneežis (18x65).

Juurimaa Tallil on olemas kaunis maastikutakistustega krossirada, kus kevadel ja suvel on võimalus harjutamas käija või siis osaleda treeningul meie hobustega. Kokku maastikutakistusi ligikaudu 30, erineval kõrgusel ja raskusel.

Juba edasijõudnud ratsutajatel on võimalus tellida hüppetreeninguid, mida viib läbi atesteeritud ratsutamistreener ja takistussõitja Kristiina Raudnagel.

Ratsutamisel tekkinud energiavoog ei ole võrreldav ühegi teisega; kui tunneme, et oleme üks, tekib kõige maagilisem ühendus mitte ainult hobuse, vaid kogu ümbritsevaga.

Hinnad alates 10€, püsiklientidele soodustused.

Võta meiega ühendust ja broneeri endale ja oma sõpradele põnev ratsutamistreening!