Hobuste majutus

Juurimaa tallis on kokku boksikohti peatallis 22, noortele hobustele on loodud juurde 8 boksikohta. Boksid on loodud hobustele võimalikult mugavad ja turvalised. Oleme kasutanud bokside ehitamisel põhiliselt puitmaterjali.

Rendime välja bokse suurusega 3 x 3 m. Meie talli on oodatud nii märad, ruunad kui täkud igas vanuses. Võtame hea meelega vastu nii nooremaid kui ka vanemaid hobused.

Bokse puhastatakse iga päev, hobuseid söödetakse 3 x  päevas ning viiakse koplitesse iga päev. Meile on oluline, et hobused saavad liikuda väljas ja ei pea olema boksis terveid päevi.

Hobuseomanike kasutuses on 2 sadularuumi, tekiruum ja riietusruum. Samuti võimalus kasutada liivaväljakut, maneeži, krossirada ja käia maastikul ratsutamas.

Vajaduse korral hoiame Teie hobust ka vormis ja treenime.

Suvel, kui väljas on ilusad ilmad ja hobused tahavad veeta nii ööd kui päevad õues, on võimalik meie juurde tuua oma hobune suvitama. Paljudele hobustele sobib ööpäevaringne õues elamine ka kevadel ja sügisel.

Meil on suured karjamaad, mis sobivad suurepäraselt hobustele vabaduse nautimiseks ja mängimiseks. Me rühmitame hobuseid väiksematesse gruppidesse iseloomu ja soo järgi. Juurimaa koplid sobivad suurepäraselt märadele koos varssadega, sest need on piisavalt avarad, puhtad ja turvalised. Suurim hobuste grupi arv on 10 hobust. Meile on oluline, et iga hobuse heaolu oleks tagatud ka karjamaal ja ta saaks teiste hobusega hästi läbi. Karjamaal on hobustel olemas vesi ja soolakivid.

Võta ühendust!

 Meie talli on oodatud nii märad, ruunad kui täkud igas vanuses!