Vankrimatkad

Oled väsinud linnakärast ja tüdinud autosõidust? Soovid kindlasti kogeda midagi uut ja lõõgastavat ning suurepärane võimalus selleks on vankrimatkad loodusesse. Võta kaasa oma sõbrad ja saa osa tõeliselt ehedast loodusretkest, mille raames on võimalus pidada fotojahti ja piknikku.

Vankrimatka marsuurte on mitu. Võimalus on valida erinevate vaatamisväärsuste vahel.

Vankrimatka marsuurte on mitu. Võimalus on valida erinevate vaatamisväärsuste vahel. Näiteks võivad sinu vankrimatka vaatamisväärsusteks olla vanad mõisad, mis püsivad siiani. Vanad talukohad ja kultuurimälestised, nagu näiteks mõni kalme, suur ühishaud või looduslik külaplats. Hea ilma korral on võimalus teha peatusi veekogude ääres, kus on võimalik minna ujuma. Meie lähiümbruses asub Kasari jõgi, Luiste järv ja Kullamaa Marimetsa Looduskaitseala.

Eestimaa põliskultuur ja loodus on oma tihedas põimumises huvitavad, igal pisikesel maalapil on oma lugu, mis ootab kuulamist ja vajab rääkimist.

Vankrimatkade kestused on kokkuleppelised. Tavalise matka kestus on 2-3 tundi. Soovi korral on võimalik korralada ka 4-5-tunniseid matku. Ühele vankrile mahub mugavalt 4 täiskasvanut või 6-7 last – olenevalt vanusest.

Vankrimatkade hinnad alates 40€/1h üks vanker.

Vankrimatkale!

Broneeri endale, oma sõpradele või perele sobiv aeg ja tulge kõik koos unustamatule vankrimatkale!

Võta ühendust